Predstavujeme Vám pojazdnú kaviareň na troch kolesách

a

Coffee Corner On the Road.

 

Prečo On the Road a prečo káva? Jednoducho, s Mišom máme kávu radi a ešte radšej cestujeme, alebo aj opačne, radi cestujeme a ešte radšej máme kávu.

Pôvodne sme si chceli otvoriť kaviarničku, kde by ste prichádzali vy za kávičkou. Plán sme však upravili a teraz môžeme my prísť za Vami. Sme radi mobilní a preto budeme radi, ak sa s Vami budeme stretávať v rôznych krajoch a kútoch. Nechceme byť iba “to go” kaviareň, preto so sebou vozíme aj zopár stoličiek.

Okrem trojkolky máme aj malý perfektný kávovar, s ktorým prídeme za Vami všade, kam piaggio nemôže (napr. na najvyššie poschodie Vašeho mrakodrapu).

Špeciálne o autíčku

IMG_20140719_204841

Kaviarničku prevádzkujeme v technicky a hygienicky prispôsobenom vozidle Piaggio APE TM. V nadstavbe okrem mechanického pákového kávovaru ukrývame fresh mlynček, chladničku s mrazničkou, drez s tečúcou vodou… Dizajn autíčka je ladený do momentálne  populárneho retro štýlu (drevená pracovná doska, špeciálny kávovar  a pod). Podobne je to aj v špeciálnych prípadoch s oblečením personálu.

catering_2

Predávaný sortiment zahŕňa teplé i studené nealkoholické nápoje, rýchle občerstvenie a medovinu. Hlavným predajným artiklom je káva, ktorú  pripravujeme na niekoľko spôsobov. Okrem všeobecne známeho  espressa či cappuccina máme v ponuke aj alternatívne prípravy kávy,  ako napr. french press. Pri ich príprave používame kávové zrnká, ktoré sú pražené presne na tento účel. V ponuke je i čajík, okrem balených čajov ponúkame niekoľko sypaných od kamošov z Čajového domu a pri ich výbere sme si od nich nechali poradiť. Pre smädných ponúkame okrem štandartných balených minerálnych vôd aj fresh limonády, napr z  mäty či citrónov alebo limonády na báze sirupov Herbert. Sortiment dopĺňa horúca čokoláda a medovinka od pána Tomku. Koláče odoberáme z malej pekárničky Cakes, ktorá  používa len prvotriedne suroviny a ich ponuka nie je stabilná.

20140717_161845

K autíčku príslucha exteriérové sedenie v počte 2 až 3 stolíkov 7 až 10 drevených skladacích stoličiek. Pre spríjemnenie posedenia je každý stolík ozdobený kvetinkou a z autíčka môže hrať príjemná nevtieravá hudba. Pre zákazníkov máme okrem vysokokvalitných výrobkov pripravenú dennú tlač. Myslíme aj na nadšených chovateľov psíkov. Pre štvornohých miláčikov sme pripravili misky s vodou na zahnanie smädu.

Špeciálne o Coffee Corner

 

Kávovar GS 3 od La Marzocco je malé neunavitelné delo, s ktorým pripravíme kávu všade, kde sa nachádza elektrická zásuvka. Všetko potrebné príslušenstvo prinesieme so sebou, celkový look a dizajn zladíme podľa Vašich požiadaviek a o kávu sa už viac starať nemusíte.

 

DSC_5599

Ku kávovému kútiku patrí aj “alternatívna” príprava kávy. Filtre rôzneho druhu a single origin kávičky podľa toho, čo práve napraží náš pražiar. Chuť a vôňa každej kávy je iná, záleží od pôvodu, spracovania, praženia, vody, prípravy… Chcete experimentovať? Coffee Corner to ponúka.

Navyše, máme špeciálne sedenie/ležanie, kávové vaky!

 

kavovar_1

Už máte dosť čítania bez dúška kávy? V KALENDÁRI si nájdite, kde sa práve nachádzame. Ak nás tam nemôžete nájsť, počkajte, sme NA CESTE..